Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Υποψήφιοι

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

Φάμελλος Σωκράτης του Πέτρου

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Γεωργιάδης Απόστολος του Κωνσταντίνου
Καλαϊτζίδης Δημήτριος του Πολύκαρπου
Κώττης Δημήτριος του Βασιλείου
Μάνος Δημήτριος του Ματθαίου
Μοσχόπουλος Μοσχόπουλος του Μιχαήλ
Νασιούδης Δημήτριος του Αναστασίου
Πασπάλη Ευδοξία του Γεωργίου
Σαραφιανός Χρήστος του Ηλία
Σινάκος Απόστολος του Γεωργίου
Σκαρλατούδη Αναστασία του Χρήστου
Σύρος Χιμευτός (Φούλης) του Ηλία
Τουλκερίδης Γεώργιος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΜΗΣ

Αγγελόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου
Αγοραστούδη Ευγενία του Αντωνίου
Αθανασίου Παναγιώτα (Γιούλη) του Ευάγγελου
Γαβριηλίδης Δημήτριος του Παύλου
Γεωργοπούλου – Γεωργακοπούλου Μαγδαληνή (Λίνα) του Γεωργίου
Γιαννακούλας Χρήστος του Στέργιου
Δεληγιάννης Ελευθέριος του Αντωνίου
Ιωσηφίδης Ιωάννης του Ξενοφώντα
Καραπέτσας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Κάσσινου – Αμπατζά Ιφιγένεια του Μιχαήλ
Κεφαλάς Ανέστης του Κωνσταντίνου
Κοκκίνης Σπύρος του Νικολάου
Κοντός Ιωάννης του Νέστορα
Κουγιάμης Αργύριος του Αποστόλου
Λακάκης Κωνσταντίνος του Νικολάου
Μαλλιάρη Μαριάνα του Στυλιανού
Μητσοστέργιου Αθανασία του Βασιλείου
Παναγιώτου Νικόλαος του Ιωάννη
Πανταζής Παύλος του Ευαγγέλου
Παπαγιαννάκης Χρήστος του Βασιλείου
Παπαρρίζου Ελένη του Αθανασίου
Παυλίδου Ελισσάβετ του Αλεξάνδρου
Προκοπίου Ζήσης του Νικολάου
Τερζόπουλος Αβραάμ (Μάκης) του Παναγιώτη
Τζίκα Βασιλική (Βάσω) του Δημητρίου
Τριανταφυλλίδης Νικόλαος του Θεοφίλου
Τσάκαλος Ιωάννης του Δημητρίου
Τσιφτελίδου Άννα του Βασιλείου
Φακή Βασιλική του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΙΚΡΑΣ

Αναστόπουλος – Τζαμαλής Ανάστος του Γεωργίου
Αντωνιάδης Κωνσταντίνος του Παύλου
Καραγιαννόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου
Κεραμίδας Παντελεήμων (Παντελής) του Νικολάου
Κεχαΐδη Δήμητρα σύζυγος Σταύρου
Κουκουλής Χρήστος του Αντωνίου
Μαϊκίδης Χρήστος του Γεωργίου
Οικονόμου Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Παπαδοπούλου Φανή του Θεοφίλου
Πολιτίδης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Πράτανος Απόστολος του Αθανασίου
Ρήγα Σταυρούλα του Γεωργίου
Σανδάλης Δημήτριος του Γεωργίου
Τζιόλας Γεώργιος του Αλέκου
Τσούγκα Μελπομένη (Μένη) του Αθανασίου
Φιρινίδης Σταμάτιος του Δημητρίου
Χρυσοστομίδου – Σαμαρά Όλγα του Αναστασίου
Ψύλλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου